Про встановлення тарифу на послуги із збору та перевезення ТПВ для населення та приватних підприємців
Квітень 15, 2017
ХРИСТОС ВОСКРЕС!
Квітень 16, 2017

ЧЕРКАСЬКИЙ ПРАВОЗАХИСНИЙ ЦЕНТР

Громадською організацією «Черкаський правозахисний центр» у співпраці з Благодійною організацією Фонд Милосердя та здоров’я проводиться моніторинг запровадження реформ у Національній поліції України на території Черкаської та Херсонської областей.

Моніторинг впроваджується з метою посилення спроможності громад Черкаської та Херсонської областей впливати на роботу поліції з метою імплементації та прискорення реформи правоохоронної системи”.

26 квітня 2017 року з 10 години 00 хвилин до 13 год. 00 хв. у приміщенні Звенигородської міської ради планується проведення фокус групи з опитування населення  м. Звенигородка щодо роботи поліції та можливих напрямків співпраці між поліцією та громадою.

Під час заходу також будуть розглянуті різні практики співпраці між органами національної поліції та громади з різних регіонів країни.

До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування, місцевих органів влади, відділення центру зайнятості, представники громадських об’єднань, органів національної поліції.

 

 

 

З повагою,

Голова організації                                                                                                                 Щербатюк Т.О.

тел. (096 390 16 56)

Залишити відповідь