Сценарний план проведення Дня Незалежності та свята міста Звенигородка
Серпень 23, 2017
До уваги громадян, землевласників, землекористувачів,громадських організацій,засобів масової інформації
Серпень 31, 2017

Вітання міського голови з нагоди 623 річниці заснування міста Звенигородки

У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дорога наша Звенигородка. Наше місто славиться людьми – талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє.
Впевнений, що запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків міста є ваша, дорогі звенигородчани, самовіддана праця та велика любов до рідного міста. За рік, що минув ми довели, що ми громада – сильна своєю єдністю, яка може стояти за свої інтереси. Я дуже вдячний усім за це. Переконаний – разом ми досягнемо іще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку Звенигородки.

Бажаю всім міцного здоров’я, натхнення й творчого підходу до виконання будь-якої справи. Всім Вам і Вашим сім’ям любові і добра, радості і щастя, процвітання і миру. А саме головне – щоб над нашим містом завжди сяяло тепле сонце та розливалося своєю блакиттю мирне небо над нашими головами. Всім Вам міцного здоров’я. Нехай це свято, яке демонструє унікальність, здобутки та успіхи громади, надихає владу і жителів на спільні дії задля розвитку і процвітання міста як невід’ємної частини єдиної, неподільної України.

Хай квітне наша рідна Звенигородка!

Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед звенигородчан. З Днем народження, рідне місто!

Міський голова                Олександр Саєнко.

Залишити відповідь