Про перенесення засідання виконкому
Лютий 7, 2018
Звіт міського голови за 2017 рік
Березень 5, 2018

Штормове попередження

Шановні жителі міста!

За прогнозом Черкаського обласного центру з гідрометеорології вторгнення арктичного повітря зумовило аномально холодну погоду. Температура повітря знизилась вночі до 11-17 градусів морозу, вдень – до 6-11 градусів нижче нуля.

До Черкащини поступово наближаються атмосферні фронти балканського циклону. Починаючи з 27 лютого почнуться снігопади у супроводі сильного вітру. Хуртовини викличуть перемети на автошляхах, що значно ускладнюватиме рух автотранспорту. Температура повітря вдень
буде у межах 6-11 градусів морозу.

До кінця тижня прогнозуються складні погодні умови, а саме: сніг, місцями сильний сніг, хуртовини, на дорогах ожеледиця, вітер 7-12м/сек., пориви 15-20 м/сек., температура вночі – 15-17 градусів, вдень 5-10 градусів нижче нуля.

Сильні морози у супроводі сильного вітру можуть викликати обмороження людей, ускладнювати експлуатацію технічних засобів, пошкоджувати мережі електро- та теплопостачання.


Прохання: на період ускладнених погодних умов, по можливості, утриматися від використання автомобільного транспорту та обмежити перебування на відкритому повітрі з метою запобігання переохолодження.

Залишити відповідь