Вітання з Міжнародним днем захисту дітей
Червень 1, 2018
Позачергове засідання виконавчого комітету
Червень 15, 2018

Подяка за підтримку в організації і проведенні Дня міста

Вдячні за підтримку в організації і проведенні Дня міста!

Шановні Звенигородчани! 26 травня ми з вами відзначали 624 річницю з Дня заснування міста. Звенигородська міська рада, як організатор свята, висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до проведення заходів, присвячених цій події, і доклав максимум зусиль для змістовного, різнопланового та цікавого дозвілля.

За підтримку та надану можливість гідно провести свято особлива вдячність керівнику Звенигородського будинку-інтернату для престарілих В.І.Чорноволу, директору ДП «Звенигородське лісове господарство» А.П.Проценку та підприємцям нашого міста, а саме: В.М.Горобцю, А.Ю.Чичул, В.В.Біленку, Р.С.Ульяницькому, Г.П.Лазоренко, Ю.Г.Слиньку, В.М.Ропотилу, С.М.Шемені, Л.М.Скляру, С.М.Кравченку, В.Г.Алєксєєву, С.П.Цибченко, Л.М.Ястремській, Н.Ю.Мошурі, Б.М.Лєщенко, О.М.Карапетян, М.В.Шпилінському, Н.Л.Ткаченко, Л.І.Гутник, О.П.Музиченко, С.І.Вовченко, О.М.Буряку,  О.О.Алєксєєву, Н.С.Ляховецькій, Т.В.Кузьменко, Р.Є.Личову, Л.Л.Сікало, Н.А.Устенко, В.А.Мельнику, Б.Г.Крамару, Л.С.Крамар, Л.В.Новодворському, С.А.Демченку, М.А.Московенку, С.В.Пастушенку, Л.І.Яневській, а також ТОВ “Гідравлік техно сервіс”, ЗЕА “Новосвіт”, ТОВ “Нафтотех-11”, ПП БТБ “Сорго-Звенигородка”. Директору мережі магазинів «Хліб і до хліба» В.М.Горобцю — за подарунки для дітей, які брали участь святковій програмі дитячого ігрового центру «Бегемотик». А відділу культури райдержадміністрації (начальник Л.М.Іщенко) — за організацію та проведення святкових заходів. І особлива безмежна подяка директору районного Будинку культури Л.І.Кононенко, звукорежисеру С.І.Слиньку та всім учасникам святкової програми —творчим колективам РБК (народному аматорському вокальному ансамблю пісні «Заспів», вокальній студії «Зорецвіт», народній аматорській хоровій капелі, дитячому вокальному ансамблю, народному аматорському ТМФ «Дзвін», хору ветеранів, народному аматорському фольклорно-обрядовому ансамблю «Журавка», народному аматорському ВІА, народному аматорському вокальному чоловічому ансамблю, духовому оркестру) та їхнім керівникам, колективу Центру дитячої та юнацької творчості, а також гостям нашого міста, які завітали до нас з музичними подарунками із Вільховецького, Козацького, Княжицького, Моринського, Озірнянського, Рижанівського, Тарасівського, Чижівського, Чемериського сільських будинків культури, і творчим колективам Кобринського СБК Тальнівського району, Вотилівського і Дашуківського СБК Лисянського району, Ватутінського Палацу культури, Катеринопільського РБК.

Особлива вдячність народному аматорському духовому оркестру Ризинського СБК, ансамблю гармоністів Мліївської ОТГ, студентці Уманського державного музучилища Ірині Загородній, випускнику Звенигородської ДШМ Олександру Надільнюку, учениці Шевченківської школи–інтернату Олександрі Кривоносовій. А за участь у дитячій концертній програмі — учням класу сольного співу Звенигородської дитячої школи мистецтв та їхньому викладачеві Галині Боровик.

За феєрію танцювального мистецтва завдячуємо керівникам та учасникам танцювальних колективів «Смайлики», «Флоркрафт», «Заморочки», «Заморочки–дивина», «Звенигора», учасникам хореографічної студії «Евант».

Дякуємо відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації за організацію проведення спортивних заходів на стадіоні «Колос», де відбувся фінальний матч кубку району з футболу, присвячений Дню міста. Міська рада щиро вітає команду «Княжа–ЛНЗ» — переможця кубку Звенигородського району з футболу в 2018 році.

За участь у виставках майстрів декоративно–прикладного мистецтва, конкурсі дитячих малюнків, щиру подяку висловлюємо викладачам та учням дитячої школи мистецтв, дитячої художньої школи, Центру дитячої та юнацької творчості та жителям нашого міста. Окремо треба відзначити Л.В.Тітаренко за підтримку в проведенні конкурсу «Малюнок на асфальті», спонсором, якого виступило ВО «Черкащани». Слова щирої вдячності адресуємо й дитячому ігровому центру «Бегемотик» за приємно проведений час, за посмішки, за неймовірну радість подаровану нашим дітям.

За організацію ярмарку–виставки голубів, кролів, домашньої птиці та створення «міні-зоопарку» спасибі голові клубу голубоводів О.М.Вільчінському та С.І.Діденку, Є.В.Алтутніну, А.С.Пластуну.

За піднесений чудовий настрій та яскраве музичне вітання у проведенні святкової дискотеки дякуємо Михайлу Мельнику.

За підтримку в організації святкових заходів відзначаємо керівників та колективи комунальних підприємств, а саме: Звенигородське підприємство теплових мереж (І.В.Писанко), Звенигородське ВЖРЕУ (В.В.Загородній), КП «Водопостачання та водовідведення ЗМР» (В.М.Васьковський).

За громадським порядком під час проведення святкових заходів слідкував особовий склад райвідділу поліції ГУНП в Черкаській області, працівники Звенигородської станції екстреної та швидкої медичної допомоги дбали про самопочуття жителів та гостей міста, а працівники газети «Шевченків край» висвітлили День міста на шпальтах газети та додали до хронології подій ще один цікавий момент із життя Звенигородки. Ну а навели чистоту і порядок на вулицях, центральній площі до і після свята працівники групи благоустрою міської ради (кер.І.В.Костенко) та КП «Добробут» (кер. Т.В.Бойко). Спасибі вам за працю.

Особлива безмежна вдячність та низький уклін хлопцям, які захищають наш мир і спокій на сході Україні. Завдяки їм ми мали змогу організувати та провести свято.

Дякуємо жителям та гостям міста, що завітали до нас на свято, чим засвідчили свою любов та повагу до рідного краю. Спільними зусиллями ми можемо зробити дуже багато для нашого рідного міста та його громади.

 

З повагою та вдячністю міський голова
О.Я. Саєнко

Залишити відповідь