До уваги представників агропідприємств!
Липень 27, 2018
Про перенесення засідання виконкому!
Серпень 8, 2018

Генеральний план міста

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації м.Звенигородка

На розгляд громадськості виноситься проект Генерального плану м. Звенигородка Черкаської області (модель перспективного розвитку міста).

Метою розроблення Генерального плану м. Звенигородка є визначення принципового розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Замовник проекту – виконавчий комітет Звенигородської міської ради.

Розробник проекту – ДП «ДІПРОМІСТО».

З проектом Генерального плану можна ознайомитись за адресою: м.Звенигородка, проспект Шевченка, 63.

Графічна частина  Генерального плану розміщена у вестибюлі міської ради за адресою м. Звенигородка, проспект Шевченка, 63 та на сайті міської ради за посиланням: https://goo.gl/rwMJyF.

Строк ознайомлення з проектом Генерального плану  до 3 вересня 2018 року.

Строк подання пропозицій – до 3 вересня 2018 року. Пропозиції можна подати листом на адресу міської ради, на електронну пошту міської ради zvenmiskrada@ukr.net, або залишити свою пропозицію у журналі пропозицій, який знаходиться у вестибюлі міської ради біля графічної частини Генерального плану.  

Строк завершення розгляду пропозицій – 10 вересня 2018 року.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – провідний спеціаліст з земельних питань відділу податкового обліку та земельних відносин виконавчого комітету Звенигородської міської ради Добіжа Олександр Олександрович (тел. 2-24-41).

Завантажити Генеральний план міста Звенигородка можливо за посиланням>>

Залишити відповідь