Соціальний і правовий захист учасників бойових дій
Жовтень 18, 2018
До уваги споживачів теплової енергії !
Листопад 1, 2018

Палити листя – шкідливо!

Шановна громадо, повідомляємо вам про те, що вчора 23.10.2018 року з 15:00 і до 20:00 відбувся рейд інспекторами з благоустрою виконавчого комітету Звенигородської міської ради на предмет профілактики правопорушень щодо спалювання опалого листя в місті. Адже дана неприємна ситуація продовжується вже на протязі останніх кількох тижнів…

За результатами такого заходу було виявлено більше 30 листяспалювальних вогнищ!!! Ситуація вкрай не проста, так як більшість випадків розведення вогнищ здійснюється в приватних будинках особами похилого віку. Роз’яснювальна та профілактична робота проведена, тому наведемо основні тези з поводження при таких ситуаціях:

  1. При виявленні випадків спалювання листя Вам необхідно здійснити відеофіксацію правопорушення (відповідно до КУпАП).
  2. Зателефонувати в органи поліції, повідомити органи місцевого самоврядування/Вашого депутата.
  3. Стати свідком при написанні адміністративного протоколу особі-правопорушнику.

Міська влада, зі свого боку, докладає максимум зусиль для вивозу сміття та опалого листя, якщо воно зібране в контейнери або ж в пакети. Звичайно, що прибирати купу звалищ листя не вистачить ні часу, ні людського ресурсу.

Анонсуємо про проведення наступної виїзної перевірки результатом якої стане вже покарання осіб за порушення законодавства та правил благоустрою міста Звенигородка. Адміністративне стягнення становитиме: для фізичних осіб – 1200 грн, для юридичних осіб/ФОП – 1700 грн.

Дякуємо за розуміння та надіємось на Вашу громадянську позицію і свідомість!

Залишити відповідь