Вітання міського голови до Дня пам’яті воїнів – інтернаціоналістів!
Лютий 15, 2019
Вітаємо з Днем Народження Ничипоренка В.М.
Лютий 25, 2019

Міський голова вшанув пам’ять Героїв Небесної Сотні

Шановні звенигородчани!

Ми з вами вшановуємо пам’ять героїв різних історичних подій: Голодомор, Битва під Кругами, Бабин Яр. Тепер ми стали очевидцями ще однієї масової трагедії нашої країни.

Сьогодні ми в скорботі схилимо низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час XXI століття.

Кожен із Героїв Небесної сотні, як і ми з вами мали свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, незалежну, чесну Україну.

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

І сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є вшанування Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Переконаний, що разом, спільними зусиллями ми змінимо країну і Україна досягне того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні. І це буде найкращою даниною їх світлій пам’яті.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній домівці, не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні!

З повагою, міський голова Олександр Саєнко

Залишити відповідь