Позачергове засідання виконавчого комітету
Березень 1, 2019
Чергове засідання виконавчого комітету
Березень 14, 2019

Слався у віках, жінка берегине!

СЛАВСЯ У ВІКАХ, ЖІНКА БЕРЕГИНЕ!

Такий лейтмотив благодійного пошанування сивочолих ветеранів до Міжнародного жіночого Дня 8 Березня. Одинокі та одинокопроживаючі, учасниці Другої світової, медики, педагоги, працівники інших галузей народного господарства колишнього Радянського Союзу по місцю проживання отримали вітання від міського голови Олександра Саєнка, очільників районних організацій Товариства Червоного Хреста Володимира Слинька та ветеранів Алли Мартиненко. Подарунки від гостей, квіти, далі спогади нелегкого дитинства, війни, часу відбудови та надій на краще,  праці, наше сьогодення – все обговорено, тож важко було покидати домівки бабусів.

Невимушена домашня обстановка спонукала  до хорошого настрою, забути про тимчасові труднощі, отримати душевний спокій та рівновагу, вірити в краще майбуття. Ми були вражені, адже і зараз ветерани живуть думкою про мир в Україні, економічну та соціальну стабільність в державі та домівках кожного!

Віримо, що наші відвідини майже столітніх жінок скрасили їх щоденне буття. Покидаючи обійстя гості казали: «До нових зустрічей наші любі берегині!»

Володимир Слинько,
голова районної організації Товариства Червоного Хреста
м.Звенигородка Черкаська область

Залишити відповідь