Урочистості з нагоди Великодня
Квітень 25, 2019
Привітання зі святом Воскресіння Христового!
Квітень 28, 2019

33-я річниця Чорнобильської трагедії

У місті відзначили 33-у річницю Чорнобильської трагедії!
 
Вшанування відбувся сьогодні біля пам’ятного знака постраждалим від Чорнобильської катастрофи за участю міського голови Олександра Саєнка, керівників району, представників організацій, установ міста, ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учнівської молоді, громадськості.
 
Під час промови О.Я. Саєнко зазначив: “Страшні події 1986 ніколи не зітруться з пам’яті теперішніх та майбутніх поколінь. Сьогодні ми згадуємо тих, чиє життя забрав Чорнобиль, і намагаємося вирішити безліч проблем тих, хто втратив здоров’я на ліквідації чорнобильської аварії. Трагедія Чорнобиля торкнулася кожного з нас та наших сімей. Ми з повагою і вдячністю ставимося до людей, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, і вшановуємо пам’ять тих, кого вже немає серед живих. Ціною життів саме цих людей, які не роздумуючи кинулися в смертельно небезпечну зону, були відвернені наслідки страшної катастрофи”.
 
Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи та усіх тих, хто відійшов у Вічність. Від учасників урочистого зібрання було покладено квіти та вінки до підніжжя пам’ятника «Чорнобильська трагедія».
 
Ліквідаторів ЧАЕС нагородили пам’ятними відзнаками та подарунками.

Залишити відповідь