Електронний сервіс – онлайн будинок юстиції
Травень 2, 2019
Привітання з Днем Народження Крицького К.В.
Травень 4, 2019

Виставка Agroshow Ukraine

Повідомлення адміністрації AGROSHOW Ukraine:

Маємо за честь повідомити Вас, що 16-19 травня, у місті Черкаси відбудеться III Міжнародна агропромислова виставка – AGROSHOW Ukraine 2019 в унікальному форматі експо-фест, аналогів якому немає в Україні.

Щорічно, захід відвідують більше 8000 осіб, серед яких керівники та працівники фермерських господарств, агрохолдингів, малі та середні фермери. На виставку приїжджають гості переважно з Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської, Миколаївської та інших областей.

У програмі:

  • Урочисте відкриття виставки, розіграш цінних призів від учасників, виступ почесних гостей, відомих гуртів
  • Виставковий форум присвячений розвитку потенціалу Черкаської області в агро-сфері, інвестиційний форум, інноваціям в сільському господарстві
  • Гала-вечір та нагородження агро-виробників Черкаської області
  • Агро-карнавал

Щодня на виставці на спеціальному полігоні проходитимуть польові демонстрації. У роботі буде показана техніка відомих іноземних та вітчизняних брендів.

Тематика виставки: техніка та обладнання, внутрішньогосподарська логістика, селекція та насінництво, біологічні препарати, агрохімія та засоби захисту, управління технологічними процесами, фінансові та страхові технології.

Для Вас це можливість отримати нові знайомства, зустрітися з партнерами, друзями, побачити тенденції аграрної сфери та промисловості Черкаської області.

Сподіваємося на ефективну співпрацю та зустріч на грандіозній події AGROSHOW Ukraine 2019

Місце проведення: м.Черкаси, вул. Смілянська, 168, КП «Черкаський аеропорт». Контакти: +38(068)485 83 86, +38(0472)50 00 65, agroshow.ua@gmail.com, www.agroshow.com.ua

Детальна програма виставки на сайті. Діє онлайн-реєстрація

Залишити відповідь