В День пам’яті та примирення відвідали “Зелену Діброву”
Травень 8, 2019
Привітання з Днем Народження Куцана С.Г.
Травень 12, 2019

Олександр Саєнко привітав та подякував за Перемогу ветеранам

Звенигородський міський голова Олександр Саєнко та спілка у справах ветеранів відвідали ветеранів війни у м. Звенигородці, привітали з Днем пам’яті та примирення і наступаючим 74-річчям Перемоги над нацизмом у Європі та подякували за Перемогу ветеранам: низький уклін та подяка…

Шановні ветерани, жителі Звенигородки у травні ми відзначатимемо дві дати. Вони дуже важливі й тісно пов’язані одна з одною. 9 Травня – святе для нас свято – День Перемоги. 8 травня оголошено Днем пам’яті та примирення.

9 Травня ми відзначаємо 74-річчя Перемоги над нацизмом у Європі. Разом з радістю цього великого торжества, ми розділяємо і гіркий полин втрати, адже за роки війни Україна заплатила мільйонами життів своїх синів і дочок. Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів. Низькій уклін від усіх нас тим, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків.

З нагоди Дня Перемоги сердечно бажаємо кожному миру і злагоди, доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині. Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

Залишити відповідь