Робота з програмним РРО
Січень 17, 2020
Вітаємо з Днем Народження Литвина Ю.В.
Січень 18, 2020

Податківці борються з тіньовим ринком пального, алкоголю та тютюну на Черкащині

Повідомлення Звенигородського управління Головного управління ДПС у Черкаської області:

“Податківці борються з тіньовим ринком пального, алкоголю та тютюну на Черкащині”

В.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Дмитро Таран розповів про результати проведення контрольно – перевірочних заходів по боротьбі з тіньовим ринком пального, алкоголю та тютюну. Він відмітив, що у 2019 році проведено 252 фактичних перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами. За результатами перевірок застосовано 10,9 млн. грн фінансових санкцій за порушення порядку продажу пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами. Зокрема виявлено зберігання та продаж фальсифікованих алкогольних напоїв, продаж алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пальним без ліцензії, неповнолітнім, без марок акцизного податку, у не призначеній тарі.

Дмитро Таран наголосив, що на виконання доручення Прем’єр-міністра України, голови Черкаської обласної адміністрації, в рамках проведення заходів, спрямованих на виявлення та припинення діяльності нелегальних АЗС/АГЗП, розташованих на території  області, працівниками ГУ ДПС у Черкаській області спільно з податковою міліцією ГУ ДФС у Черкаській області під координацією Прокуратури Черкаської області та спільно з Управлінням Служби Безпеки України в Черкаській області з кінця грудня 2019 року та по 15 січня 2020 р. проведено 2перевірок суб`єктів господарювання за місцем провадження діяльності АЗС/АЗГП, за результатами яких:

  • встановлено 5 фактівреалізаціїпального без ліцензії та застосовано штрафних санкцій у розмірі 1,3 млн. гривень;
  • добровільноприпинили свою діяльність та демонтованівласниками 10 АЗС та АГЗС, які здійснювали свою діяльність без необхідних дозвільних документів;
  • складено 11 протоколів про адміністративніправопорушення за ч. 1 та ч. 5 ст. 164 Кодексу України про адміністративніправопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності);
  • з незаконного обігувилучено 259,5 тонн паливно-мастильнихматеріалів на суму 5,9 млн. гривень.

Також окремо зазначив, що з 01.09.2019 року від початку роботи ГУ ДПС у Черкаській області проведено 39 фактичних перевірок АЗС/АЗГП, за результатами сума штрафів складає 8,8 млн. гривень.

Робота в цьому напрямку триває…

Залишити відповідь