Відбулося засідання штабу НС щодо виявленого випадку коронавірусної хвороби на території району
Травень 14, 2020
Думку підприємців на КП “Ринок” буде враховано!
Травень 20, 2020

Сьогодні відбулося чергове засідання комісії ТЕБ та НС

УВАГА! Шановні мешканці та підприємці Звенигородщини

Сьогодні 18 травня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації у роботі якої взяли участь: міський голова Олександр Саєнко, голова Звенигородської РДА, представник Звенигородського відділу поліції ГУ Національної поліції України, представник Звенигородського РВ Управління ДСНС України, представник Звенигородського управління Держпродспоживслужби, представник Звенигородської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги.

На засіданні члени комісії обговорили питання і заходи з недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції в місті та проведення подальших профілактичних заходів в умовах карантину, зокрема й роботи КП “Ринок” та прилеглих вулиць під торгівлю.

Члени комісії наголосили на проблемах проїзду пожежних машин та карет швидкої допомоги, які виникають при ярмарковій торгівлі по вул. Чорновола, що у свою чергу може призвести до травмування чи загибелі населення при несвоєчасній допомозі! Про що відповідні органи поінформували листами міську владу.

Виходячи з вищесказаного комісія вирішила надалі продовжувати карантинні обмеження відповідно до діючої постанови Кабміну, посилити роботу профілактичних заходів та дотримання санітарно-епідеміологічних правил, в тому числі на території КП “Ринок”.

Просимо громаду міста й надалі дотримуватись правил карантину, соціальної дистанції та не порушувати чинного законодавства України. Лише спільною свідомістю та відповідальністю ми подолаємо цю інфекцію! Дякуємо.

Залишити відповідь