ДПС: Обережно шахраї!
Липень 13, 2020
Вітаємо з Днем Народження Орлова Ю.Б.
Липень 15, 2020

Міська рада затвердила нормативну грошову оцінку земель м. Звенигородка

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель м. Звенигородка  Черкаської області, розроблену ДП «Черкаським науково-дослідним та проектним інститутом землеустрою», керуючись ст.12 Земельного кодексу України, ст.ст.15, 18 Закону України «Про оцінку земель», ст.9 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ПКМУ від 23.03.95 року №213 «Про Методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів», з метою забезпечення економічного регулювання земельних відносин в м. Звенигородка, міська рада вирішила:

  1. Затвердити нормативну-грошову оцінку земель міста Звенигородка в цілому, в тому числі:

1.1. нормативні витрати на освоєння та облаштування території м. Звенигородка з розрахунку за 1 кв.м. – 66,79 грн/м2;

1.2. базова вартість 1 кв.м. земель м. Звенигородка – 133,58 грн./кв.м.;

1.3. грошову оцінку земель різного функціонального використання у розрізі економіко-планувальних зон  (додаток 1);

1.4 зональні коефіцієнти Км2 та грошову оцінку квадратного метра землі в межах економіко-планувальних зон (додаток 2).

  1. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель м.Звенигородка з 01 січня 2021 року.
  2. Довести дане рішення до відома землевласників та землекористувачів м. Звенигородка через оприлюднення рішення на офіційному сайті Звенигородської міської ради та в газеті «Шевченків край».
  3. Зобов`язати землекористувачів до 15 липня 2020 року внести зміни в договори оренди землі в частині розрахунку орендної плати за земельні ділянки.
  4. Доручити Звенигородській міжрайонній податковій інспекції Черкаської області державної податкової служби здійснювати контроль за внесенням змін у податкові декларації власниками та користувачами земельних ділянок на підставі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, виданих відділом Держкомзему у Звенигородському районі і здійснювати контроль за повнотою та своєчасністю сплати плати за землю.
  5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Звенигородської міської ради від 23 січня 2013 року №28 – 6/VІ «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Звенигородка».
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Звенигородської міської ради по врегулюванню земельних відносин.

Рішення міської ради за посиланням (завантажити>>)

Аналіз регуляторного впливу (завантажити>>)

Залишити відповідь