Конституційне право на відпочинок
Липень 24, 2020
Вітаємо з Днем Народження Ільченка О.Б.
Липень 25, 2020

Легенді баскетболу Звенигородщини Раїсі Самардак — 80!

ЛЕГЕНДІ БАСКЕТБОЛУ ЗВЕНИГОРОДЩИНИ РАЇСІ САМАРДАК — 80!

Від сонячного тепла й людської уваги тепліло на душі ювілярки, знаної та шанованої у районі людини, легенди баскетболу нашого краю — Раїси Іванівни Самардак, яка понад пів століття працювала тренером Звенигородської дитячо-юнацької спортивної школи.

Людина, завдяки наполегливості та умінню якої досягли значних успіхів на спортивному олімпі тисячі юнаків та юнок, для сотень із яких спорт став професією, схвильовано пригортала до грудей букети від вдячних колег, учнів, друзів, керівників району.

Минулої суботи завітали на гостину до оселі жінки міський голова Олександр Саєнко та Сергій Степаненко, колишні випускники ДЮСШ, також вони були членами збірної команди Черкаської області з баскетболу, та учасниками спартакіади народів СССР, директор Звенигородської ДЮСШ Олексій Озірний та його попередник Микола Лисенко. Олександр Саєнко вручив їй медаль “За сумлінну працю”, гості — квіти та святковий презент. Зичачи викладачці-ветерану здоров’я, мудрості, вдячних дітей і сімейної злагоди, вони охоче згадували час, коли у спортивній школі, як зазначив Микола Лисенко, працювала тренерка з великої літери, віддана своїй справі. За словами Олександра Саєнка та Сергія Степаненка, це були роки відродження у районі баскетболу, сповнені широкомасштабних турнірів, спогади про які і понині зігрівають душу. А на очах ювілярки бриніли сльози бентежного щастя і вдячності тим, хто її знає, шанує, цінує…

Залишити відповідь