Встановлено дорожні-тротуарні манекени на пішохідному переході школи №3
Жовтень 23, 2020
Завершено роботи з оновлення відмістки будинку по просп. Шевченка, 100
Жовтень 28, 2020

Пройшов мітинг з нагоди 76-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників!

Сьогодні відбувся урочистий мітинг з 76-ї річниці Дня визволення України від фашистських загарбників!

28 жовтня вся наша Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії – День визволення від фашистських загарбників. Вперше ця дата в державному календарі свят з’явилася у 2009 році, коли Указом Президента України, з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні, 28 жовтня було офіційно встановлено Днем визволення України від фашистських загарбників.

Адже саме в цей день у 1944 році відбулося остаточне вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної України та було покладено край поневоленню нашої території нацистами і лиходійствам, які вони чинили.

Довгим, тернистим і вкрай кровопролитним був шлях визволення українських земель, адже майже 23 місяці тривала битва за визволення України: від 18 грудня 1942 року і аж до 28 жовтня 1944 року включно.

Зі святом усіх присутніх привітав міський голова Олександр Саєнко, акцентувавши увагу на тому, що коли є воля у народу та керівництва країни, то й перемога обов’язкового буде. Голова запевнив, що і у буремному сьогоденні, за умови якщо нас не скривдять, ми також отримаємо перемогу. Ветеранам, учасникам та дітям Другої світової війни Олександр Якович побажав міцного здоров’я, щастя та довгих років життя. Він також закликав мешканців міста пам’ятати про ті страшні часи. «У країни, що забуває своє минуле, не має майбутнього!», – наголосив міський голова.

Світлу пам’ять воїнів, величний подвиг яких і сьогодні залишається прикладом патріотизму та вірного служіння Батьківщині учасники заходу вшанували хвилиною мовчання. На знак шани та вдячності тим, кому не має забуття, до Меморіалу загиблим землякам поклали квіти та вінки.

Залишити відповідь