26 листопада відбулося пленарне засідання 1-ої сесії Звенигородської міської ради
Листопад 28, 2020
Повідомлення про скликання 2-го пленарного засідання 1-ої сесії Звенигородської міської ради
Грудень 3, 2020

Проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

Шановні мешканці Звенигородської територіальної громади!

В черговий раз нагадуємо, що згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 по 31 грудня 2020 р. проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Звенигородської міської ради.

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України прийнято наказ від 17.05.2011 року № 47 «Про затвердження Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06.06.2011р. за №669/19407) та передбачена форма подання інформації про громадян, які перебувають на квартирному обліку. Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов та будуть сприяти налагоджуванню чіткого і прозорого обліку таких громадян.

Для перереєстрації необхідно надати:

  1. Довідку про склад сім’ї (для громадян, які таку довідку не надавали, та для громадян в складі родин, яких сталися зміни після надання  довідки в 2020 році.
  2. Довідку з місця роботи(для молодих фахівців, педагогічних працівників, працівників МВС, працівників прокуратури);
  3. Копію ідентифікаційного номера на кожного члена родини, який перебуває  на квартирному обліку(для громадян, які раніше такий номер не надавали);
  4. Копії паспортів кожного члена родини, який перебуває на квартирному обліку (1, 2 та всі сторінки реєстрації);
  5. Копії свідоцтв про народження неповнолітніх членів родини, які перебуваютьна квартирному обліку
  6. Копію свідоцтва про право власності на житло (договору куплі-продажу, дарування, спадщини) (для громадян, які раніше такі відомості не надавали);
  7. Копія свідоцтв про одруження (народження дітей) та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї;

Прийом документів проводиться щодня в Звенигородській міській раді (каб.№11 тел.2-20-60).

Громадяни, які станом на 01.01.2021 р., не пройдуть перереєстрацію квартирного обліку, до Єдиного державного реєстру внесені не будуть, та відповідно до Житлового Кодексу України, не вважатимуться такими, що потребують поліпшення житлових умов.

Залишити відповідь