МОДЕРНІЗАЦІЯ

ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ МІСТА

Міська рада виділила пріорітетні напрямки роботи. Один з них – відновлення центральної частини міста.
Паралельно з пошуком додаткового фінансування на реалізацію проекту, здійснюється збір проектної документації, активно залучається громада міста, здійснюються пошуки оптимального варіанту відбудови історичної частини нашого рідного міста.

Проект центрального кварталу міста Звенигородка

Замість трьох виходів в парк – планується залишили один, але з візуальним розділенням зон. Напівколова лавка в межі зони WI-FI може стати новим місцем відпочинку звенигородчан. Головна ціль – зробити центр міста презентабельним для жителів та гостей міста, створити позитивний імідж,  така собі візитна картка міста.

Міська архітектура постійно зтикається з прямими кутами, а це асоціюється з агресією і візуально ставить в рамки. Ми плануємо змінити загальний вигляд зон із зеленими насадженнями.

Знімок екрана 2015-05-09 о 14.25.50
project-center-top

Вид на центральний квартал з висоти пташиного польоту

unnamed (1)

Асфальтні тротуари вже давно є пережитком минулого, тому вони мусять бути змінені на тротуарну плитку, яка своїми характеристиками нічим не поступається асфальту, але більш гармонійно вливається в дизайн

Звенигородка( центр міста )

Вигляд з вікон районної держ. адміністрації міг би бути таким:

Звенигородка(центр міста)

Більшість з нас вже звикли до бетонних парапетів і сухих клумб. В радянські часи це було нормою, зараз же це виглядає доволі не естетично. Разом з командою дизайнерів міській раді було запропоновано замінити грубі бетонні парапети на металеву огорожу з лавками і насадженнями.

Звенигородка(центр міста)

Як щодо варіанту нижче?

Звенигородка(проект центрального кварталу)

або

center-3
cente-2

Через брак коштів наразі розглядається варіант поетапного відновлення: позонне(3 зони) будівництво центрального кварталу з боку міського парку; реставрація вулиці з боку рай. держ. адміністрації.

  • Початок: Січень 2016
  • Замовник: Звенигородська міська рада
  • Категорія: Ландшафтний дизайн
  • Готовність проекту: 3%
  • Стадія: Розробка проектної документації