МОДЕРНІЗАЦІЯ

ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ МІСТА

Міська рада виділила пріорітетні напрямки роботи. Один з них – відновлення центральної частини міста.
Паралельно з пошуком додаткового фінансування на реалізацію проекту, здійснюється збір проектної документації, активно залучається громада міста, здійснюються пошуки оптимального варіанту відбудови історичної частини нашого рідного міста.

Замість трьох виходів в парк – планується залишили один, але з візуальним розділенням зон. Напівколова лавка в межі зони WI-FI може стати новим місцем відпочинку звенигородчан. Головна ціль – зробити центр міста презентабельним для жителів та гостей міста, створити позитивний імідж,  така собі візитна картка міста.

Міська архітектура постійно зтикається з прямими кутами, а це асоціюється з агресією і візуально ставить в рамки. Ми плануємо змінити загальний вигляд зон із зеленими насадженнями.

Вид на центральний квартал з висоти пташиного польоту

Асфальтні тротуари вже давно є пережитком минулого, тому вони мусять бути змінені на тротуарну плитку, яка своїми характеристиками нічим не поступається асфальту, але більш гармонійно вливається в дизайн

Вигляд з вікон районної держ. адміністрації міг би бути таким:

Більшість з нас вже звикли до бетонних парапетів і сухих клумб. В радянські часи це було нормою, зараз же це виглядає доволі не естетично. Разом з командою дизайнерів міській раді було запропоновано замінити грубі бетонні парапети на металеву огорожу з лавками і насадженнями.

Як щодо варіанту нижче?

або

Через брак коштів наразі розглядається варіант поетапного відновлення: позонне(3 зони) будівництво центрального кварталу з боку міського парку; реставрація вулиці з боку рай. держ. адміністрації.

  • Початок: Січень 2016
  • Замовник: Звенигородська міська рада
  • Категорія: Ландшафтний дизайн
  • Готовність проекту: 3%
  • Стадія: Розробка проектної документації