Звенигородська міська рада
Черкаська область, Звенигородський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку

Дата: 13.08.2021 14:06
Кількість переглядів: 1717

Фото без опису

 

Увага! О 10:00 годині 22.09.2021 року відбудеться конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Звенигородської територіальної громади.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Звенигородської міської ради від 13.08.2021 року № 286 «Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком» виконавчим комітетом Звенигородської міської ради оголошується конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку за об’єктом конкурсу – група із 51 будинку.

Організатор конкурсу: виконавчий комітет Звенигородської міської ради, юридична адреса: 20202, Черкаська обл., м. Звенигородка, просп. Шевченка, 63.

Прізвище, посада та номери контактних телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Шевченко Роман Володимирович – начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту, інфраструктури Звенигородської міської ради, член конкурсної комісії, тел.: (04740) 2-20-60.

Бабенко Марія Ігорівна – головний спеціаліст відділу житлово- господарства, транспорту, інфраструктури Звенигородської міської ради, секретар конкурсної комісії, тел.: (04740) 2-20-60.

Критеріями оцінки конкурсних пропозицій є:

 • ціна послуги, що включає відповідно до статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, винагороду управителю з розрахунку на 1 кв. м загальної площі багатоквартирного будинку;

 • рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою;

 • наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);

 • фінансова спроможність учасника конкурсу;

 • наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання:

Для участі у конкурсі його учасники подають заяву, у якій зазначають:

 • фізичні особи-підприємці – прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);

 • юридичні особи – повне найменування, код за ЄДРПОУ;

До заяви додаються документи, які підтверджують наявність у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя – юридичної особи), або документи, що підтверджують проходження професійної атестації або наявність у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя - фізичної особи-підприємця).

Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо та включає оригінали або належним чином завірені копії наступних документів:

 • розрахунок ціни на послугу з управління багатоквартирним будинком та перелік складових послуги. Ціна на послугу включає відповідно до статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, винагороду управителю з розрахунку на 1 кв. м загальної площі багатоквартирного будинку;

 • довідка, що містить інформацію про рівень забезпеченості учасника матеріально-технічною базою;

 • довідка, що містить інформацію про наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);

 • довідка, видана структурним підрозділом Державної фіскальної служби за основним місцем обліку платника податків про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів, платежів, що є дійсною на час подання пропозиції;

 • фінансова звітність учасника конкурсу за останній звітний період;

 • довідка про наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства;

 • документи, що підтверджують повноваження керівника чи іншої уповноваженої особи учасника конкурсу.

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

У зв’язку з тим, що об’єктом конкурсу визначено групи будинків, розрахунок ціни учасник конкурсу подає у складі конкурсної пропозиції на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо.

Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилається поштою організатору конкурсу у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу, які їх подали.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

Дата огляду об’єктів конкурсу та доступ до них:

Огляд об’єктів конкурсу та доступ до них буде проводитись з 25.08.2021 року по 26.08.2021 року з 10:00 до 13:00 години.

Учасники конкурсу, що бажають взяти участь в огляді об’єктів конкурсу, письмово повідомляють про це секретаря конкурсної шляхом направлення повідомлення на офіційну електронну адресу відділу житлово-комунального господарства, транспорту, інфраструктури виконавчого комітету Звенигородської міської ради zvenzhkg@ukr.net або шляхом подачі заяви у відділі житлово-комунального господарства, транспорту, інфраструктури виконавчого комітету Звенигородської міської ради за адресою: 20202, Черкаська обл., м. Звенигородка, просп. Шевченка, 63, не пізніше ніж за три робочі дні до огляду.

Загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій:

Номер і назва

об’єкта конкурсу

Сума заборгованості

станом на 01.08.2021 року, грн

1. Об’єкт конкурсу

«Група із 51 будинку»

919 195,24

 

Для отримання конкурсної документації просимо звертатися до відділу житлово-комунального господарства, транспорту, інфраструктури виконавчого комітету Звенигородської міської ради (адреса: 20202, Черкаська обл., м. Звенигородка, просп. Шевченка, 63, тел.: (04740) 2-20-60).

 

Конкурсна документація надається особисто або надсилається поштою протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заяви про участь у конкурсі, у якій зазначається спосіб надання конкурсної документації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь